skinonskin - wake the hidden passion in you
Login:
Password:
show contents of the basket Basket contents (0)
Price: 0,- Kč

Catalogue > Fashion > Lycra
Plavky Angelika Plavky Angelika

Zlaté bikiny se stříbrnými prvky. Podprsenka s trojúhelníčkovými košíčky zdůrazňuje poprsí, zavazuje se za krkem a na zádech. Kalhotky typického střihu s ozdobným tenkým páskem se sponou. Spojení horní a spodní části zakryje všechny nedokonalosti postavy a vytvoří štíhlejší pas.

Sizes: XXL
Colors: barevné provedení nezadáno
Price: 980,- Kč
Plavky Moon Plavky Moon

Smyslné stříbrné plavky se zajímavými detaily. Podprsenka s trojúhelníčkovými mírně pohyblivými košíčky, se zavazováním za krkem a na zádech, klasické kalhotky jsou vepředu více vykrojené, se zavazováním na bocích. Kovové kroužky a šněrování jsou nápaditými detaily, které bezpochyby zaujmou.Sledujte prosím cenu přímo u produktu, ta už je konečná.

Sizes: XXL
Colors: barevné provedení nezadáno
Price: 1 050,- Kč
Plavky Extreme Plavky Extreme

Plavky se zajímavou sponou. Vrchní a spodní část plavek je klasického střihu bikin, podprsenka s pohyblivými košíčky, se zavazováním za krkem a na zádech, je spojena s kalhotkami dvěma pásy propojenými krásnou sponou.

Sizes: XXL
Colors: barevné provedení nezadáno
Price: 1 071,- Kč
Plavky Mona Plavky Mona

Elegantní černé plavky originálního střihu. Podprsenka bez ramínek se zavazováním na zádech zajistí krásné opálení. Kalhotky klasického střihu, které lze po stranách stáhnout, opticky prodlouží nohy. Vyrobeny z elastické a lesklé látky.

Sizes: XXL
Colors: black
Price: 750,- Kč
Plavky Karolina Plavky Karolina

Elegantní černé plavky originálního střihu. Podprsenka bez ramínek se zavazováním na zádech zajistí krásné opálení. Kalhotky klasického střihu, které lze po stranách stáhnout, opticky prodlouží nohy. Vyrobeny z elastické a lesklé látky. Spojení horní a spodní části zakryje všechny nedokonalosti postavy a vytvoří štíhlejší pas.

Sizes: XXL
Colors: black
Price: 1 150,- Kč
Dominika set Dominika set

Sexy třídílný set. Sada se skládá z podprsenky bikin střihu s miniaturními pohyblivými košíčky se zavazováním na zádech a za krkem, bokové minisukně a tang string. Vyrobeno z lesklého pružného materiálu metallic lycra.

Sizes: XXL
Colors: black
Price: 950,- Kč
Bikiny Bikiny

Sexy set podprsenky a tang. Podprsenka s miniatůrními pohblivými košíčky se zavazováním na zádech a za krkem, tanga boková s dvojitými pásky. Vyrobeno z lesklého pružného materiálu metallic lycra.

Sizes: XXL
Colors: black
Price: 650,- Kč
Minišaty Minišaty

Sexy minišaty z lesklého a pružného materiálu metallic lycra. Efektním šněrováním na zádech je možno regulovat jejich velikost. Včetně tang string.

Sizes: XXL
Colors: black
Price: 1 450,- Kč
Teddy Teddy

Sexy slušivé body s průstřihy na bocích a ozdobnými kroužky. Se zavazováním za krkem, na zádech a na bocích. Univerzální velikost S-M.

Sizes: XXL
Colors: black
Price: 1 100,- Kč
- 1 -

Home page
Privilege purchase
Products
 Dress
 Skirts
 Trousers
 Corsets
 Tops and Blouses
 Body
 Underwear
 Coats and Jackets
 Overalls
 Latex
 Lycra
 Custom-made
 Accessories
 Dárkové poukazy
 Komplety
Discussion forum
Measurement tables
Terms and conditions
Contact us
Links
hledat zboží Search
 
(minimum 3 characters)
Muj-nákup.cz - overené internetové obchody
extra-tuning.com
Svůdna Žena
© 2007 by skinonskin, all rights reserved
Optimized for IE6 and Mozilla Firefox